Czy w programie Bezpieczny Kredyt 2% można kredyt przeznaczyć na zakup udziałów w nieruchomości?

Kredytu w programie Bezpieczny Kredyt 2% nie można przeznaczyć na zakup wyłącznie części udziałów w nieruchomości.



Podstawa prawna:

Art. 4 ust 1a Ustawy o rodzinnym kredycie mieszkaniowym i bezpiecznym kredycie 2%

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

Inne pytania?